Staveništní rozvaděče

Staveništní rozvaděče s elektroměrem ESR1 – ESR4

Staveništní rozvaděče bez elektroměru SR1 – SR4

 

Staveništní rozvaděče jsou určeny pro provoz ve venkovním prostředí se zaručeným krytím IP 44/21.

Rozvaděče se používají pro hlavní nebo podružné měření spotřeby elektrické energie na staveništích, pro připojení mobilních zařízení, pohyblivých a přenosných elektrických spotřebičů.

Rozvaděče jsou vyrobeny v jednodílném skříňovém provedení. Na spodní straně je umístěna vývodka pro přívodní kabel. Propojení uvnitř rozvaděčů je provedeno měděnými vodiči dle příslušnych norem.

Dveře jsou uzamykatelné visacím zámkem a pevnou klikou. V případě nebezpečí lze rozvaděč vypnout pomocí hlavního vypínače. Rozvaděče mají dvě madla pro běžnou manipulaci i pro přepravu jeřábem. Náplň rozvaděčů lze po dohodě s výrobcem měnit.

Povrchová úprava: polyuretanová prášková barva v odstínech RAL 7032, RAL 7035, RAL 9016.

Typová provedení s elektroměrem jsou konstruována pro použití v distribučních sítí energetických společností České Republiky . Tato provedení v plném rozsahu respektují podnikové normy, včetně souvisejících předpisů a připojovacích standartů společností  PREdi , ČEZ , E-ON .

Typové provedení bez elektroměru jsou použitelná na celém území České Republiky.

Dodávku rozsáhlejší sítě staveništních rozvaděčů prostřednictvím napájecího staveništního rozvaděče s nepřímým měřením – hlavního staveništního rozvaděče – podružných staveništních rozvaděčů řeší výrobce na základě projektu zákazníka individuální zakázkou.
Velkoobchodní prodej typových staveništních rozvaděčů zajišťují prodejci uvedení v sekci "naši partneři".

 

Přehled typových staveništních rozvaděčů: